Svařovací práce  – přivařování svorníků pr. 13 – 22 mm

Naše firma nabízí jako doplněk našeho hlavního sortimentu, všechno nutné pro přivařování svorníků, stroje, pistole, náhradní díly, servis i spotřební materiál, svařovací práce.

Jedná se primárně o přivařování spřahovacích trnů v rozsahu pr. 13-22 mm na profily a desky a pr. 13-19 mm skrz plechy. Pro tyto rozsahy máme splněny kvalifikace svařovacího procesu WPQR (1322 mm, 1319 mm), a také kvalifikace pro provádějící pracovníky (DP, MK). Samozřejmě jsme schopni si svařovací proces také dozorovat (IWE, IWT).

Svařovací práce provádíme u zákazníků, resp. na stavbách. Našim požadavkem je pouze minimální teplota ovzduší 10ºC, nenalakované profily (obroušené místo, na které se bude svařovat) a dostatečný elektropříkon. V případě zájmu o tuto nabízenou službu vše probíhá tak, že po objednání a uhrazení faktury, necháme trny zaslat přímo na stavbu. V domluveném termínu, nunto avizovat 7-14 dní předem, přijedou pracovníci na místo provádění (stavba, provoz nebo dílna) a provedou montáž- přivaření dle pokynů a výkresové dokumentace. Po ukončení prací provádíme úklid formou sfouknutí rozbitých keramických kroužků ke kraji. Následně je vyfakturovaná práce a případně trny, které jsou spotřebovány navíc.

Naše vybavení:

POWERPACKAGE – 2 ks svařovací stroj PRO-I 1300 zapojené paralelně (max. 2.100 A, 1,5 sec.) Svařovací pistole GD-22s a příslušenství

Popis technologie a doporučení pro projektanty deska, profil, apod. popis ZDE

Popis technologie a doporučení pro projektantypřivařování skrz plechy popis ZDE

Certifikáty výrobce:

DIN ISO 9001, výroba strojů a pistolí, ND, svorníků

DIN ISO 9001, výroba spřahovacích trnů

CE- Prohlášení o shodě

ETA-11-0120

Evropské technické oprávnění